עברתי לאתר חדש! לבולוציה!

18 טיפים

סדנת לבולוציה ! LOVEolution

אנחנו חיים בתקופה מאוד מיוחד של התפתחות  אישית בשלל תחומי החיים.


הטכנולוגיה איפשה לנו להפוך את העולם ל"כפר גלובאלי"

ואת הזמן כאילו להיות מואץ.
אנחנו רואים לנגד עינינו את המציאות עוברת תהפוכות בקצב קוואנטי,
דברים שלא יכלו להתרחש בעבר.
התודעה הקולקטיבית מתאחדת מהפיצול שלה, כשאנחנו חשופים לתרבויות, תצורות מחשבה, חינוך, אמונות, רגשות וחוויות כלל עולמיות.

האחדות הזו הקולקטיבית מביאה לשינויים אדירים בכדור הארץ,
ומביאים אותנו כאנושות למקום מאוד מיוחד.


אני רואה המון אנשים צוללים עומק וחוקרים דרך שלל המידע הזמין בשפע,


את מימד הגוף או את המימד הרוחני, או הריגשי...


הסקרנות שלי תמיד היתה אקלקטית.


כך שיצא שכבר מעל 20 שנים שאני צוברת בשקדנות 

עושר גדול של חוויות, מידע וכלים 
מכל חמשת המימדים (חלקים) שמרכיבים אותנו: 
גוף, רגש, תודעה, אנרגיה ורוח


לסדנה שאני רוצה להזמין אותך אליה קוראים 


לבולוציה - אבולוציה גופנית, רגשית, תודעתית, אנרגטית ורוחנית בדרך הלב.

והיא מאפשרת התפתחות בכל חמשת המימדים המרכיבים אותנו כאנושות.
  מה זה לבולוציה? מהי אבולוציה רב מימדית בדרך הלב? הנה ההסבר המלא:

גוף

רובינו מתייחסים למחלות ולכאבים כאל בעיה שצריכה פתרון. טעות. הגוף מבקש את תשומת ליבינו, ויש לו היכולת להחלים מ*כל* סוג של מחלה ובעיה, לבד, ואופן מיידי.
אנחנו מתנהגים כמו האדם הניאנדרטלי בהבנה שלנו את פלאי הגוף האנושי. זה הרבה יותר מצרכים השרדותיים, וחושים מגניבים. הגוף שלנו הוא יצירת מופת. לעבור אבולוציה של הגוף, זה להביא אותו למצב של תפקוד-על. החלמה מיידית, שימור נעורים, משכן הנשמה וההגשמה.

רגש

רובינו מתייחסים לרגשות כאל הפרעה לזרימת היום-יום. יש לנו פחדים, חרדות, כעסים, אשמה ובושה. הדברים האלה עומדים בין איך שהיינו רוצים לחיות את חיינו לבין מה שקורה בפועל. אנחנו ניאנדרטלוסים בתפיסה הרגשית שלנו. במקום להבין שרגש בא להעביר לנו מסר לגבי תפיסת המציאות שלנו, במקום להסכים לצלול לעומקו, לחיות חיים מלאי רגש ותחושה, להשתולל על היותינו אנושיים ובעלי רגשות, אנחנו מרשים לעצמינו לחוות בעיקר את ההגבלה שלהם. אבולוציה רגשית מביאה אותנו למצב של התנהלות מתוך אהבה, חמלה, וJOY כתדרים בסיסיים לקיום.

תודעה

אנחנו משתמשים במעט מאוד מהיכולת המוחית שלנו, ולא די בכך, אנחנו גם משתמשים בו לשטויות רוב היום במקום לפונקציות הגבוהות שלו. לתת למיינד לקבל החלטות, להיתקע בלופים, לעשות ספקולציות כל היום, לתת לזיכרונות ישנים לקבוע לנו את ההווה, זה שימוש ניאנדרטלוסי ביכולות המופלאות של האיבר המופלא הזה. המיינד שלנו נועד לייצר תקשורות עם כל סוג של חומר או אנרגיה, ואנחנו מגבילים אותו רק למילים בין בני אדם. אבולציה של המיינד מאפשרת לנו לדמיין רצון, להתמקד בו עד שאנרגיה הופכת לחומר ומתגשם במציאות הפיסית.

אנרגיה

רובינו מתעלמים מהיכולות האנרגטיות שלנו. זה כאילו משהו ששייך לעולם הפנטזיה. אנחנו ניאנדרטלוסים בהבנה שלנו של איך לייצר אנרגיה, לתעלת אנרגיה, להשתמש בה למטרות שונות. יש איזה הבנה אמורפית שאנרגיה = קלוריות, וטאי צ'י זה אומנות לחימה, ופראנה זה של רוחניקים. אבולוציה של האנרגיה שלנו היא לא רק להכיר בדבר הזה שבונה את הגוף הפיסי, אלא ללמוד לעבוד איתו כחלק בלתי נפרד ממי שאנחנו. איסוף אנרגיה משלל המקורות שיש בכדוה"א ומחוצה לו, שימוש באנרגיה לריפוי.

רוח

אנחנו מתייחסים לרוחניות הרבה פעמים באופן מנותק מעולם החומר של כדוה"א. יש אנשים שחיים באופן מנותק לחלוטין מהחלק הרוחני שלהם, לא משנה כמה הוא מנסה לקרוא להם להתעורר. עולם הרוח הוא כל כך גדול, ומלא במידע, ובד"כ מגיע אלינו דרך הפילטר של המיינד, ככה שהמידע תמיד יהיה חלקי ולא נקי לחלוטין, תמיד מהול ביכולת התפיסה שלנו. כאן אולי האינטרס הכי גדול שלנו לעבור אבולוציה, לגדול אל תוך עולם הרוח כשאנחנו מעוגנים באהבה בתוך הגוף האנושי. אבולוציה רוחנית מחברת אותנו לחלק האלוהי שאנחנו, לנוכחות הענקית והאוהבת של הנשמה שלנו, המוני תצורות אנרגיה שרק מחכות שנכיר בהם כדי להביא לכאן עוד המון טוב.

💗

בשורה התחתונה, אנחנו חיים כאן בבלבול מוחלט, במקום לחיות בעונג צרוף מהחוויה הארצית שעשירה בכל כך הרבה קסם שאפשר לחוות בגוף הפיסי הפלאי שלנו. אבולוציה היא שלב הכרחי להגיע הלאה, אל הקלילות הזו שאפשרית לנו.

תחשבו כמה שנים של מאבק, קשיים, אתגרים, כאבים, מלחמות, מאבקים, מערכות יחסים כואבות, דם, יזע, דמעות שפכנו כאן כאנושות, כשבעצם יש כל כך הרבה יותר לזה. לא סתם עברנו אבולוציה מבעל חיים ליצורים עם יכולות גבוהות יותר. אמנם הבאנו את הטוב עם הרע, ויש מי שמאמין שככה יהיה תמיד. אני מאמינה, שהאבולוציה הבאה שלנו, מה שאני קוראת לו בחיבה רבה לבולוציה, היא המעבר שלנו מאנושות כפי שחווינו עד היום, לאנושות שנועדנו להיות. אוהבים, חומלים, מפוצצים ב
JOY.

אני מצביעה ברגליים.
שינויים גדולים מגיעים מאנשים עם חזון.
אני עם חזון.
גם אתם.
מוזמנים באהבה


💗ולוציה 
#לבולוציה


לפרטים נוספים על הסדנה:

💗 נטלי