18 טיפים

ג'אנק דנ"א


ממה שזכור לי מלימודי מדעים, המדענים הגדירו את החלקים העצומים של DNA שאינו מקודד עצמו לצורת חלבון, כ JUNK DNA.
דנ"א שהוא זבל. כמה מעליב :(
ככה גם הגדירו את התוספתן ואת בלוטת התימוס אחרי גיל ההתבגרות ועוד דברים שטרם הובנה המהות האנרגטית העמוקה שלהם.

ג'אנק דנ"א, לא ממש שייך ליצירת הגוף הפיסי, ולכן אין סיבה שהוא יקודד חלבון. חלבון שייך למישור השלישי (לפי ההגדרות של ויאנה סטיבל בשיטת תטא הילינג). החלקים האנרגטיים שלנו (מרידיאנים, הילה, צ'אקרות, נשמה וכו') שייכים למישורים אחרים.

מאחר ואנחנו כאנושות, עוברים תהליך התעלות (לרטט גבוה יותר מהרטט של המישור השלישי), ביחד עם עליית הרטט של כדור הארץ, הגיע הזמן גם של חלקים "רדומים" של הדנ"א שלנו להתעורר, ביחד עם התעוררות התודעה הקולקטיבית/האלוהית.

מה שמוגר כג'אנק דנ"א הוא בעצם הדנ"א המקודד את גוף האור, את האנרגטיקה של הגוף הפיסי, את הגיאומטריה המקודשת של הגוף. גופי האור שלנו עוברים שינויים רבים, וההשפעה שלהם על הגוף הפיסי, מביא גם לשפעול מוגבר של הדנ"א שעד כה לא הובן כראוי.

באחד הטיפולים העברתי, ראיתי את שני סלילי הדנ"א מתפצלים ומתמגנטים חזקה בעוצמה, כעדות לחוזה עתיק מעגן את עצמו טוב-טוב למימד השלישי. 

ביקשתי לשלב סליל דנא אלוהי (על פי ההגדרות שלי למה זה אלוהי...) עם האנושי.
סליל המורכב מרשת של מספר גדילים יצר דפוס יפהפה שעטף כל אחד מגדילי הדנ"א האנושי. ככל שהסליל האלוהי הלך ועטף את הסליל הבודד האנושי, המגנט הלך ונפתח. (שני הסלילים האנושיים עברו תהליך במקביל, אך תשומת הלב הייתה נתונה לאחד מהם.)

כשרשת הסלילים האלוהיים עטפו את כלל גדיל הדנ"א היחיד, הוא נסגר לעיגול שלם, זוהר ורוטט. התהליך הושלם.

מה ההשפעה של זה ברמה הארצית, בחוויות היום יום? אני עוד לא יודעת להגיד. אנחנו בתקופה שבה רב הנסתר על הגלוי, והנסתר מגלה עצמו ללא הרף. התודעה שלנו משתנה, הדנ"א שלנו מתעורר על הפוטנציאלים הגבוהים שבו, תפיסת המציאות שלנו משתנה, הרצונות שלנו משתנים, החיים כאן משתנים.

💗
נטלי
#לבולוציה