18 טיפים

סוגים של אהבה

אהבה היא רגש, היא תדר, היא הוויה. 

* רגש, כי אנחנו מרגישים אותה בגוף הפיסי, בעזרת ההורמונים והפרומונים, בזכות מערכת העצבים שקולטת מגע, שמעלה את הדופק, מרחיבה את הנשימה.

* תדר, כי ניתן למדוד אותה. 
ויברציה היוצרת גל אנרגטי בתדירות של 528 הרץ. תבדקו אותי, כנסו ליוטיוב ותגלו עולם.

* הוויה, כי היא הרבה יותר מרגש או ויברציה. 
היא מעל לרגשות, היא אנרגיה יוצרת, בוראת, מקיימת. 
בתטא הילינג אנחנו מגדירים את האלוהות את הבריאה כאהבה ללא תנאי. 
איכות אנרגטית יוצרת, בלתי שיפוטית, מקיימת. 

אהבה טהורה, ללא תנאים היא הבסיס להיותנו אנושיים.
אנחנו ישויות של אהבה. נולדנו מתוך אהבה אלוהית, אהבה הורית (בתקווה), והגענו לכאן לחגוג אהבה. לא מאמינים? שימו לב איך זה מרגיש לאהוב. זה פשוט נעים. פשוט ונעים.
הדמיון שלנו מספר שלנו שיש טוב ורע, ואור וחושך, וזה אחלה לחוויה האנושית שלנו. אבל אנחנו עדיין אהבה. מעלה לדואליות הארצית של יין ויאנג, אנחנו חלק מהוויה האין סופית הזו של אהבה. רוצים להאמין אחרת? אחלה - שימו לב רק מה זה עושה לכם בגוף. ומה ההשלכות של זה עליכם לאורך עשורים. בטוחים שזה משרת אתכם?! שככה בא לכם לחיות?


אהבה עצמית, היא הבסיס להתנהלות בריאה ושופעת.
אהבה עצמית מאפשרת לנו לפרוח. היא מאפשרת לנו לקיים את הרצונות של הנשמה, להיות נאמנים לדרך שבחרנו לחיות, למה שנועדנו לחוות. אהבה עצמית היא מאגר בלתי נדלה של אנרגיה שמאפשרת לנו ליצור, להגשים, למגנט, להעניק, לפנק, לפרגן, לקבל, להתפנק, ליצור. כן, פעמיים כתבתי ליצור. אנחנו יצורים יוצרים. יצירות המופת של רצון הלב, הן הדלק שלנו להמשך התנועה. ככל שאנחנו חוגגים את עצמינו, יש לנו יותר אנרגיה ליצירה, לתחזוקה של הגוף והנפש, יותר שפע פנימי להעניק לעולם. 

ואהבה זוגית... אה...אהבה זוגית היא ממתק. היא מתנה.
היא המתנה שלה אנחנו זוכים, כשאנחנו מרשים ללב שלנו להיפתח אל מול לב אחר. ככל שאנחנו רגישים, קשובים ומכבדים את המתנה הזו שמישהו אחר העניק לנו, ככה הלב שלנו עצמינו זוכה להתמוגג מאושר, על הזכות להיות פתוח ומוגן. ככל שנטעין את עצמינו באהבה ללא תנאי, באהבה עצמית, כך נעצים את נוכחות התדר של האהבה בהוויה שאנחנו. וזה, אהובים יקרים, חתיכת מגנט מטורף לעוד אהבה.


💗 
נט

רוצים להטמיע אהבה עצמית בגוף ברגש במיינד?
מעולה!
בואו!

הזמנה
ביום ראשון ה3/1 יתקיים מפגש JOY הראשון בסדרה בנושא אהבה עצמית. 
במפגש של שעתיים נעבור תהליך מגניב של הטמעת אהבה בגוף, ברגש, במיינד.
לפרטים ולהרשמה כנסו ללינק

#לבולוציה
#LOVEolution
#JOYvolution