18 טיפים

תנועה מחשבתית

"המוח הוא משרת נפלא, אבל אדון נורא." (שארמה)

כשהמיינד שלנו אפוף באשליית השליטה, הוא יכול בקיצוניות שלו להגיע לאחד משני מצבים: תקיעות מחשבתית או לופים מחשבתיים. בשני המקרים, הפתרון שאנחנו מחפשות פשוט לא אמור להגיע משם.

המחשבות שלנו הם זרם אין סופי של תנועה. זה הון של אנרגיה חשמלית שמתבזבזת ללא הרף, ולא תמיד בעבור תוצאה מספקת. לפעמים התוצאות יהיו כאב ראש, עייפות, בלבול או עצבים. זה כמו להוציא הון של כסף בכל יום בעבור משהו שגורם לנו סבל ולא הנאה.

אם היית יכולה להמיר את המאסה האנרגטית הזו, לכל דבר אחר - מה היית בוחרת לעשות עם האנרגיה הזו? 

תחשבי שאם מעט תשומת לב יש לך אפשרות לייצר בחיים שלך יותר שמחה, אהבה, הצלחות, הגשמה. ככל שהמחשבות שלנו יותר ממוקדות על רצון הלב, ופחות מתפזרים לכל הכיוונים, באופן רנדומלי ותגובתי לסביבה, כך היכולת להגשים את רצון הלב, את משאלות הלב, הולך וגדל.


ככל שתצליחי להניע את המאסה האנרגטית הזו מהראש לכיוון הלב, כך את ממקדת את יצירת המציאות שלך. התוצר הסופי, הוא הרבה פחות "רעש במערכת", הרבה יותר דיוק בבחירות היום יומיות, ומכאן מגיעה גם קלות. קלות מביאה פשטות ושמחה. שמחה מביאה עוד הגשמות.

תנועת המחשבות, רצף המחשבות, כשהם מכוונים לרצון הלב, זה כוח אדיר.

כשהמטופלות שלי שכמהות לזוגיות מעבירות את המחשבות המונעות מהפחדים ומאכזבות, ומנצלות את האנרגיה של המיינד, רק למה שהן *כן* רוצות, ואיך הן *כן* רוצות להרגיש, או אז הן מתחילות לשדר לעולם את התדר הזוגי שהן מחפשות. התדר הזה פועל כמו מגנט. והפתעה - הזוגיות מגיעה.

כשהמטופלות שלי שבתהליכי פוריות מעבירות את המיקוד שלהן מהרגע הזה, מה"כישלון" האחרון להרות, ומצליחות להעביר את תשומת ליבן לחוויה השלמה של הריון, לידה והורות, או-אז הגוף שלהן נרגע, מוריד לחץ, מרפה ומאפשר קליטת היריון. ההורמונים מתאזנים. הגוף תומך ברצון הלב. (למדיטציה לנשים בתהליכי פוריות)

כשמטופלות שלי לקראת לידה מסכימות להיות כנות עם עצמן לגבי החששות שלהן מהלידה, רק אז הן יכולות לפנות אותם מהדרך וליצור נתיב חדש של פוטנציאל לידתי, שמכוון לרצון הלב. לידה טוב (ואפילו מענגת) היא תוצר של התכווננות מחשבתית, רגשית וגופנית ללידה טובה. (למידע נוסף על לידה טובה)

אם את גם מרגישה שהגיע הזמן להגשים את משאלות הלב שלך, את מוזמנת להצטרף אלינו לקורס שישנה את חייך!

💗