18 טיפים

הגשמת זוגיות נשמתית (מתוך סדרת מסרים בנושא "החיבור לאלוהי")

כשנחשפתי לעולם התטא הילינג, נחשפתי גם לרעיון של נשמות תואמות Soul Mates. צמד נשמות שמלוות זו את זו לאורך מסעותיהם בחיים הפיסיים ובחיים האתריים. ישנם המון סוגים של נשמות תואמות - כאלה שהם כאן לתמיכה ויגיעו בצורת החבר הכי טוב, כאלה למטרת זוגיות, כאלה למטרות כלכליות ועסקיות וכאלה לתמיכה בשיעורים נשמתיים משמעותיים (בני משפחה לרוב).

אחד הדברים שמאוד מפתיע לראות היום זה את אחוז המתגרשים ששובר בכל שנה שיאים חדשים. אנשים מתחתנים ומתגרשים לאחר שהיו בטוחים שמצאו את בחיר ליבן, כשבעצם זה אולי התאים במידה מספקת כשנפגשו, והמיינד הצליח לשכנע את הלב שזה קרוב מספיק ומתאים לדרך זוגית ארוכת שנים.

בעבר זה היה עובד יופי, כי התא המשפחתי היה מקודש, והמבחר היה דל, והפחד להיות לבד וערירי היה משמעותי. היום עם תחושת השפע הבלתי נדלה של אפשרויות, הגיע הרבה בלבול, אך גם הרבה תקווה.


כדי לבחור בנשמה התואמת צריך לפגוש אותה, להכיר בה, ולבחור להישאר איתה. נשמע טרוויאלי, אבל לא ממש. כמה מאיתנו מסתובבות עם ערך עצמי נמוך, או אם הנטייה לרצות כדי שיאהבו אותנו, או עם מאגר כעסים בלתי נדלה ששורף את כל הקרובים והאהובים ביותר. כמה מאיתנו לא מרגישות ראויות למישהו כל כך מושלם לצרכים האישיים שלנו? כמה מאיתנו לא יתנו הזדמנות למשהו שהוא מחוץ לתפיסה האישית של בן זוג פוטנציאלי?

מצד שני, כשזה זה - זה זה!
לא משנה מה תביא המציאות, העוצמה של זוגיות נשמתית מתגברת על הכל.

איך מביאים את הזוגיות הזו למציאות?
לפני הכל - תשתיות. אני צריכה להיות "אני" לפני שאני יכולה להיות חלק מ"אנחנו".
התשתיות: אהבה עצמית, קבלה והערכה עצמית וגבולות.
בהיעדר תשתיות איתנות, המציאות תזמן לנו עוד ועוד שיעורים שיעזרו לנו ללמוד ולהתפתח.

ברגע שהתשתיות יציבות הגיע הזמן לשחק.
יצירת מציאות, זימון או מיגנוט הם תוצר של העצמה רגשית והדהוד מהלב ומהגוף החוצה לעולם את רצון הלב.
הידיעה הברורה שזה קורה, אמיתי, וקיים.
ההנאה וההתמסרות עוד בטרם פגישת המציאות. זה הרבה מעבר ללדמיין או לקוות. זה לגמרי לחיות את זה. לחגוג את זה.

הקסם קורה אי שם בחלקים הלא מודעים של התודעה שלנו. החלק שהוא איננו שלנו, אלא שייך ל"תודעה הקולקטיבית". החלק האלוהי שבנו, החלק היוצר יש מאין.

דמיינו שכולנו מחוברים ברמה האטומית, האנרגטית (ממש כמו רשת האינטרנט), וכמה קל זה לאתר משהו באופן הזה. כשאנחנו מדברים על יצירת מציאות זה המרחב הקסום שאנחנו משחקים איתו. משם פוטנציאל הופך למציאות. אנרגיה לחומר. רצון להגשמה.

החלק המרגש מכולם (והמתסכל מכולם) הוא התזמון. מתי זה יקרה - זה מעבר לשליטתנו. כל מה שיש לנו לעשות זה לשחק וליהנות מהדרך. כשהזמן יהיה נכון, זה יקרה מעצמו, בדרך הכי רכה וזורמת, ונטולת ספקות.


💗
להתייעצות:
נטלי 052-4474-181

לקביעת פגישה:
פנדה מרפאה משפחתית 08-856-4646