18 טיפים

מיניות מקודשת (מתוך סדרת מסרים בנושא "החיבור לאלוהי")

לראות את האלוהים, או כמו שהצרפתים קוראים לאורגזמה "המוות הקטן" Le petit mort.
אם תסרקו אחורה את כל הפעמים שבהם הייתן באינטראקציה מינית:
כמה פעמים את יכולה להגיד שהחיבור היה פיסי - גוף אל גוף?
כמה פעמים את יכולה להגיד שזה היה גם פיסי וגם רגשי משמעותי - לב אל לב?
כמה פעמים את יכולה להגיד שזה היה חיבור רוחני - מפגש פיסי, רגשי ונשמתי-אלוהי גם יחד?

כשאני מדברת על חיבור רגשי, הכוונה לחיבור רגשי עמוק, הרמוני, אינטואיטיבי. זה לא רק כשיש נוכחות של אהבה והתרגשות, אלא זו גם נוכחות בלתי מתפשרת, והקשבה לכל ניואנס בתגובות של הגוף של שני הצדדים.

זה להגיע מתוך מקום שהיעדר אג'נדות ואגו, ממקום נקי של סקרנות, ולמידה ספציפית את הגוף שמולנו ברגע הזה בלבד. להיות מוגנת, מוכלת ואהובה, מאפשרים את הפתיחה האנרגטית של הלב ושל הגוף, בכדי לייצר חיבור גם של האנרגיה המינית וגם של האנרגיה הלבבית.

חיבור מיני רגשי מביא איתו ריפוי רגשי מאוד משמעותי. ויוצר העצמה אנרגטית ורגשית מופלאים לשני הצדדים.


חיבור רוחני-אלוהי (מיניות מקודשת) מביא איתו עוד שלב. היותנו ערום ועריה, חשופים ונראים לא רק בגוף וברגש אלא גם בחלקים האלוהיים שלנו.

אינבולוציה (Involution) היא הדרך הרוחנית שבה אנו פותחים עוד חלקי הכרה פנימה, מהחומר חזרה לרוח. מהגוף חזרה לאלוהות. ההתעלות הזו, היא תהליך ייחודי אצל כל אחד מאיתנו, אך כשאנחנו "שבים הביתה" לניצוץ האלוהי שבחר להגיע לכאן, לגוף הפיסי כדי לחוות - או אז יש לנו אפשרות לחזור ולפגוש את הניצוץ הזה שוב ושוב. אחד הדרכים המופלאים היא בחיבור נשמתי-פיסי, בזכות ההעצמה האנרגטית שמתרחשת בחיבור מיני.

חיבור מיני רוחני מביא איתו את כל המשמעויות של הפגישה עם האלוהי שבי. בין אם זה ריפוי עוצמתי, פגישה עם מעיין הנעורים או יצירת חיים בדרך הכי גבוהה שבה אפשר לזמן נשמה.

אם נצליח לא להכניס שיפוטיות מדרגית לסוגים השונים של החיבורים המיניים, נוכל לראות ששלושת הסוגים הם חשובים ורלוונטיים. נוכל לבחור לגדול לסוגים שטרם הגענו אליהם, ולגוון לפי הצרכים והרצונות שלנו בזמנים שונים.

כדי להגיע לחיבור מיני-רוחני ("לפגוש את אלוהים") אנחנו חייבות להתפתח רגשית ורוחנית. אנחנו חייבות לעבור דרך ריפוי כאבים ישנים שמהווים מחסומים פיסיים לעונג עילאי. אנחנו חיבות להגיע לאינטימיות עם עצמינו שהיא נטולת אשמה ובושה. אנחנו חייבות לבחור פרטנר שהוא הולם מבחינת יכולת ורצון ללכת בדרך המיוחדת הזו. אנחנו חייבות להיות נאמנות לרצון הלב, לבקשות של הגוף, לרגשות העולים. אנחנו חייבות להיות אותנטיות עם המציאות.

חלק מהאותנטיות הזו היא להבין שכשהמציאות מציגה לנו משהו, זה ביטוי של מה שיש בתוכנו. אם המציאות אינה היכן שאנו רוצות, זה הזמן לחקירה, שיפור וריפוי. אנחנו משפרות ללא הרף את מה שיש בתוכנו בכדי לייצר טוב יותר, נעלה יותר, נעים יותר. התהליך הוא במיינד ובלב, התוצרים הם במציאות ובגוף.


 💗
לכנס אינטרנטי לריפוי המיניות הנשית:

להתייעצות:
נטלי 052-4474-181

לקביעת פגישה:
פנדה מרפאה משפחתית 08-856-4646