18 טיפים

מעיין הנעורים (מתוך סדרת מסרים בנושא "החיבור לאלוהי")

מעיין הנעורים הוא תדר פנימי, הוא חזרה פנימה אל האפשרויות הבלתי מוגבלות. כשאנו נוצרים, אנחנו התנגשות מטאורית/אטומית של אנרגיה גברית ואנרגיה נשית, אחד לתוך השניה. החומר והאנרגיה המוכלים בפנים מתחילים את היצירה של הפיסי.

בשלב הזה אנחנו פוטנציאל כמעט טהור. הכול יכול לקרות.
כל פוטנציאל DNA יכול להיות ההבדל בין חיים למוות, בין בריאות לחולי.
ככל שאנחנו נהיים פיסיים יותר, הפוטנציאל האין סופי הולך ומצטמצם מתוך היותו מקובע בהגשמה החומרית. למשל הפוטנציאל של תא אב להתפתח לכל סוג של תא אחר מתקבע על התא שהוא נהפך להיות: עור/שריר/עין... כבר אין לו את הפוטנציאל להפוך למשהו אחר ברגע שהתקבלה "החלטה".

מעיין הנעורים נמצא במקום שאינו מוכן לקבל את המציאות כפי שאנחנו לומדים שהיא קיימת במציאות, באין סוף הדורות שקדמו לנו. ההבנה שיש עוד סוגים של מציאות וקיום גופני-פיסי אפשריים בנוסף לבנייה והרס צפוי מראש. זה מאתגר כל עוד אין לנו הוכחות במציאות שזה אפשרי. אבל לא חייבים להתחיל באי-מורטליות שזה קונספט קיצוני מידי, אפשר להתחיל בהצערת תאי הגוף, ריפוי מחלות, איחוי שברים וחיבור רגשי לנעורים.


ככל שאנחנו מזינים את התודעה שלנו ב"מהם החיים" ו"מה אפשרי עבורי" אנחנו מצטמצמים עוד ועוד מהפוטנציאל האין סופי של האפשרויות לקיום פיסי מצומצם.

ככל שאנחנו מרחיבים את התודעה שלנו, לתודעת הפוטנציאל, תודעת הריק, תודעה אלוהית, כך אנו מגלים עוד ועוד יכולות שלא היינו מגדירים כאנושיים. ככל שאנחנו מאתגרים את המיינד שלנו לא להאמין למה שהמציאות מוכיחה לנו, כך המציאות תוכיח דברים חדשים שטרם היו אפשריים עבורנו עד היום. כמו שעליסה בארץ הפלאות אומרת: "לפעמים אני מאמינה ב 6 דברים בלתי אפשריים עוד לפני ארוחת הבוקר".

הקונספט הוא משחק. להפוך את החיים ואת הגוף למגרש משחקים אלוהי. תדמיינו כמה כייף יהיה לשחק עם יכולת הריפוי של הגוף, עם תאי העור, עם דברים גופניים קטנים שהציקו לנו שנים, וטרם מצאנו להם מענה אחר.

עור הפנים מושפע מאור הבפנים. מצחיק נכון? אבל זה ככה. תיזכרי בכל פעם שהיית מודאגת, מבואסת, חולה - נכון שזה ברור כמה שזה משפיע על המראה שלנו? קצת חוסר שינה, קצת שקיות מתחת לעיניים. זה כל כך הגיוני לנו. ראינו את זה עשרות פעמים קורה.

הגוף הפיסי שלנו משתנה יחסית מאוד באיטיות, בטח ביחס לקצב של שינוי רגשי, שאף הוא איטי מהקצב של שינוי אנרגטי. אפשר לחשוב על מוצק-נוזל-גז, אותו החומר, מקצבים שונים בתנועת האטומים.  אם המצב הפיסי של העור שלנו בא לידי ביטוי, זה אומר שיש שינוי משמעותי מספיק ברמה הרגשית, ושברמה האנרגטית בכלל יש משהו שזקוק לעזרה.

אני עובדת המון עם מעיין הנעורים, עם תודעת האלוהות עם מטופלות הפוריות ה"מבוגרות" שלי. לא מעניין אותי בת כמה המטופלת וכמה ביציות נשארו לה. מעניין אותי הביצית האחת שתהיה עשירה באיכויות שלה. מעניין אותי שהיא תשיב לעצמה נעורים, ותחזיר לעצמה את הפוטנציאל ההריוני. במקום שהסטטיסטיקה תהיה נגדה, שהיא תהיה מאלה שמרחיבות את הסטטיסטיקה הפנומנאלית בשולי הגרף.

אני מוצאת שהמציאות הוכיחה לנו שאנחנו יכולים להגיע לחיי מדף של פי 2 מהגיל הממוצע שהיה לפני 150 שנה. אם תוחלת החיים הייתה בעבר עד גיל 40, זה נשמע סביר שמגיל 30 תהיה איזה התדרדרות גופנית.
אם היום אנחנו מגיעים בקלות לגיל 80, גיל 60 אמור להיות גיל 30 החדש.
הרפואה יכולה לעשות לנו המון קיצורי דרך לשם, אבל לתקן את המקולקל לעולם לא יהיה כמו לשמר, לשפר ולהעצים את המופלא מכל - הגוף האנושי.

מעיין הנעורים נמצא בתודעה שלנו, בתודעת העל. שנו את המחשבות שלכן, שנו את המציאות שלכן!

💗
להתייעצות:
נטלי 052-4474-181

לקביעת פגישה:
פנדה מרפאה משפחתית 08-856-4646