18 טיפים

ריפוי קוואנטי - להתפעל בכל פעם מחדש (מתוך סדרת מסרים בנושא "החיבור לאלוהי")

ככל שאני עדה יותר לריפוי מיידי, כך אני יותר נרגשת לשחק עם זה, להרחיב את הגבולות של זה אצלי ובעיקר אצל מטופלות שלי. כאב גרון מתחיל ונעלם. מיגרנה מתחילה ונעלמת. הרפס מופיע ונעלם. איך ריפוי מיידי אפשרי?

תקשורת
הגוף שלנו מדבר איתנו, דרך כאב, דרך חולשה של המע' החיסונית שמאשפרת לאנרגיה חיצונית (וירוס/חיידק וכו') לתת ביטוי. מאחר ודי איבדנו את הכישרון של ליצור חזרה תקשורת עם הגוף - המחלות שלנו נהיות יותר ארוכות ומייגעות. להיות עם שפעת 3 שבועות, ושיעול חודש וחצי זה אנדרסטייטמנט של לא כייף, אבל יותר מזה, זה מיותר. הגוף ביקש להעביר מסר. הגוף לא צריך את הסבל.

ככל שנתרגל תקשורת עם הגוף, כן תשתפר יכולת ההחלמה המהירה שלנו. כך הלידות שלנו תהיינה יעילות, ולא טראומטיות.

התקשורת המילולית משרתת את הראש. תקשורת במגע משרתת את הרגש. תקשורת אינטואיטיבית משרתת את האתרי. יש לנו יכולת לייצר מגוון סוגי תקשורות והפכנו למומחים בתחום אחד על חשבון האחרים.


פרופורציות
הגוף הפיסי שלנו הוא חלק אחד בתוך השלם שהוא אני. השלם שהוא אני מכיל חלק רגשי, חלק אנרגטי, יש את המיינד, את הנשמה, את הניצוץ האלוהי, הילד הקטן, האני העליון ועוד המון חלקים. הגוף הוא חלק אחד קטן במכלול.

כאב (ראש, גב, שן...), יכול להיות כל כך אגרסיבי שהוא כמו יבטל את כל החלקים האחרים של האני וידרוש את כל תשומת הלב אל עצמו. זה כמו שטיפה בים תקבל החלטה על הים כולו.

כשאנחנו חוזרים לפרופורציה של המשמעות של האני השלם, הכאב (או וירוס או כל נושא אחר) חוזר להיות נתין ולא שליט. הוא עדיין זקוק לתשומת לב ולטיפול, אך האני השלם עם כל החלקים והכישורים הוא בהחלט בעל היכולת להביא לפתרון.

האני השלם הוא המארח של הבעיה, וככזה יש לו את היכולת לבטל אותה לאחר קבלת המסר של הגוף.

פיסיקה מודרנית - רוחניות מתקדמת
לא משנה באיזה אסכולה אתם מרגישים יותר בנוח, ריפוי מיידי אפשרי ככשל שנאמין בו. ככל שנשחק איתו. יש לי מטופלות שעושות ניסים לנגד עיניי, ויש כאלה שסוחבות מחלות בכייף. כל אחת במקום בו היא נמצאת ברגע הזה. מה יהיה ברגע הבא? במחלה הבאה? זה תלוי רק בכן.

ריפוי מיידי הוא אפשרי עבור כולנו. הסוד זה לשחק, לא לצפות, לא לקוות. לדעת שזה אפשרי ולהסכים לשחק עד שהמציאות תשתנה לנגד עינינו. תראו את זה פעם אחת, פעם שנייה, פעם שלישית וזה שלכם לנצח.

פצעים נסגרים, כאבים נעלמים, דלקות מתנקות, גידולים מתכווצים. זה תמיד היה כאן. עכשיו זה גם בידיים שלנו.

💗
להתייעצות:
נטלי 052-4474-181

לקביעת פגישה:
פנדה מרפאה משפחתית 08-856-4646


 💗
מכירים את המעודדת המחלימה קוואנטית מהסדרה HEROES?

מאמר קודם בנושא: שינוי מידי כהרף עין