18 טיפים

אם היית יכולה לדמיין לך מציאות - מה היית רוצה שיקרה?

התודעה שלנו היא מגרש משחקים. אנחנו מדמיינות שם, משחקות עם רעיונות, מחשבות, חלומות. אנחנו חוששות, דואגות, מפחדות, אבל גם מתרגשות, משחקות, חוגגות.
דמייני דף ציור ענקי. אם היית יודעת שמה שתציירי שם יקום לתחייה, היית מציירת שם את הדאגות והפחדים שלך? או את הכמיהות העמוקות שלך? את משאלות הלב שלך?

התודעה שלנו היא דף הציור הזה. ומה שאנחנו מציירות שם אכן קם לתחייה. ככל שאנחנו שמות יותר מיקוד רגשי ומחשבתי זה קורה מהר יותר. ככל שאנחנו מציירות יותר מחסומים סביבי הרצון, כך זה מוגבל ונדחה למועד מאוחר יותר, ממתין שנבשיל.
זה נכון לגבי הפחדים שלנו, זה נכון לגבי הכמיהות שלנו.

דף הציור הזה, התודעה שלנו, במצב הרגיל שלו מצא ב-ה-מ-ו-ן ציורים. המון רגשות, מחשבות, רצונות, פחדים. בכל ביחד, מעורבב, מבולגן, עמוס ומלא סתירות. ההגשמות שלנו קורות באופן מעורבב, מבולגן, עמוס ומלא סטירות. אנחנו מתבעסות כשהמציאות מביאה איתה תוצרים לא מדוייקים, או דווקא את הפחדים שלנו. אנחנו מרגישות חסרות אונים אל מול זה. וזה מאוד מובן. אף אחד, מעולם לא לימד אותנו איך זה עובד. רוב האנשים היום עדיין לא יודעים איך זה עובד.


אנחנו מאסטרים ביצירת מציאות. אנחנו פשוט עוד לא שיחקנו מספיק כדי לשלוט בחוקי המשחק. רבים מאיתנו התחילו לשחק והתאכזבו מוקדם מידי.


  • הדבר הראשון שחשוב להפנים זה: שזה משחק!
  • הדבר השני זה: שאפשר לשחק ולהתעצבן כשנכשלים בפעם הראשונה (והשניה והשלישית...), או שאפשר לשחק וליהנות, ללא קשר לתוצאות. מתוך הבנה ש: Practice makes perfect.
  • הדבר השלישי: לזכור שהעיקר במשחק הזה זה רגש ומיקוד. תתמקדו ברצון, ב"איך זה מרגיש" לחיות את זה, תשחקו עם הדמיון שלכם ותשתוללו!

אם את כמהה לזוגיות - תדמייני את העיניים שלו, תדברי אליו כל היום, תתרגשי מהמגע שלו, מהריח שלו, מהמחוות, תחיי אותו לא רק בדמיון, אלא בעיקר בלב. לכי רחוק, אל תתקמצני בדמיון, אחרת המציאות תתקמצן איך בחזרה ;)

אם את בתהליכי פוריות - תדמייני את הקווים על בדיקת השתן, את התנועות של הבייבי בבטן, את הלידה המענגת (כן!), את הריח של הבייבי הזרועות שלך, את הנחירות הקטנות של השינה, את הבכי, את הצחוק את הכול!

אם את לקראת לידה - תתרגשי מהצירים, תשחקי עם עונג-כאב, עם תחושה, תתאהבי בתחושה של העור של הבייבי שלך על העור שלך בהנקה הראשונה, תוקירי את המלווה שלך בלידה

אהובה,
החיים האלה הם משחק.
תתאהבי בהם, תתאהבי בעצמך, תתאהבי בהכול.
יש יותר כייף מזה?

💗
#נשים_יולדות_מציאות
#הגשמת_משאלות_לב

לפגישה אישית צרו עימי קשר 052-4474-181