עברתי לאתר חדש! לבולוציה!

18 טיפים

פוריות נשית בהיבט גוף-רגש-תודעה | מדיטציית ריפוי הרחם וחיבור לחזון


בפעם הראשונה שהחלטתי שאני רוצה הריון, הופתעתי לחלוטין שזה לא קרה. בפעמיים הקודמים הריתי בלי להתכוון בכלל. ועכשיו כשאני באמת רוצה, מה קורה? ועוד אני, שיודעת בדיוק מתי הביוץ, ואיך כל המערך ההורמונאלי והגניקולוגי עובד, איך אני לא נקלטת? חצי שנה ניסיתי, הלכתי לקולגות לטיפולים, וניסיתי להבין מה קורה עם הגוף שלי.

הגוף שלנו חכם. הרחם שלנו מרגשת ברגישות הקליטה שלה. היום, כשאני מבינה מה היה שם, אני מטפלת בנשים ובגופן ביראת כבוד. מיליוני הדברים שיושבים לנו בתת המודע ומתבשלים על אש קטנה, מיליוני רסיסי הרגשות הבלתי פתורים, מיליוני האמונות והדפוסים שמנהלים אותנו, כל אלה יחד יוצרים את התמונה הענקית של המציאות שלנו וכל אלה באים לידי ביטוי בדבר הכי מופלא שנוצר אי פעם: הגוף.

אם את עכשיו בשלב הניסיונות המאכזבים, הבדיקות המלחיצות, או שאת בעיצומו של תהליך רפואי הורמונאלי של הזרעות או הפריה חוץ גופית, דעי לך שיש לך איך לעזור לתהליך. את לא חייבת להיות בו פאסיבית.


נעים להכיר, אני נטלי לורן כהן, מומחית לגניקולוגיה רגשית. הקשר המיוחד הזה שבין הגוף, הרגש והתודעה הוא המחקר הפרטי שלי כשזה מגיע ליצירת מציאות. הוא המקום שבו אני עושה את הקסמים שלי. בין אם זה עניין פשוט כמו חיזוק דם ועיבוי רירית, או איזון הורמונאלי, אולי לנקות את טראומת הלידה הקודמת, זה לא משנה. מה שזה לא יהיה נמצא את זה יחד.


בתקופה הזו שבין הדימום להפרייה, יש לך חלון הזדמנויות מופלא.
תרגול יומי של המדיטציה הזו, יעזור לך לשמור על חיבור לחלקים הגבוהים שלך בזמן ההפרייה.
החיבור הזה הוא שמאפשר הרפייה, קבלה, ואיפשור קליטה.

שימי לב: בכדי שהמדיטציה תהיה זמינה עבורך גם לשימוש עתידי, שמרי אותו אצלך במועדפים כבר עכשיו.

<

ואם מרגיש לך נכון לתמוך בגוף שלך, להקל את התהליך, לעזור למציאות שלך להגשים את הרצון שלך, זה הזמן להרים טלפון ולקבוע פגישה ראשונה של אבחון וטיפול.


מאחלת לך קליטה מהירה, הריון בריא, לידה טובה וחיי משפחה מופלאים.

נטלי
052-4474-181

~~~

לחצי כאן לרכישת ההרצאה
"ההסבר המלא לבעיית פוריות לא מוסברת רפואית | מדריך לפוריות מתוך הקשבה פנימה"